SKSPro.net | AKCE Yazılım Teknoloji ARGE San. ve Tic. AŞ
172
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-172,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-16.8,qode-theme-bilici,wpb-js-composer js-comp-ver-5.5.2,vc_responsive
 

AKCE Yazılım Teknoloji ARGE San. ve Tic. AŞ

Kalitede Yol Arkadaşınız

Görevimiz Kalite

Türkiye sağlık sektöründe gelişen kalite yönetimi günümüzde hasta, çalışan ve tesis güvenliğini ölçülebilir yöntemlerle geliştirmeyi hedeflemektedir.

Bu doğrultuda yürütülen veri toplama, analiz ve raporlama çalışmaları kalite direktörlerinin tüm enerji ve kaynaklarını zorlamaktadır.

SKSPro sektördeki ihtiyaçları bilerek geliştirilmiş bir asistan otomasyon programıdır. AKCE AŞ 13 yıllık kalite deneyimini 3 yıllık bir arge ile SKSPro’yu hizmetinize sunmaktan gurur duyar.

AKCE AŞ’nin tek faaliyet alanı Sağlıkta Kalite olup, tüm kaynaklarımızı sadece bu alandaki gelişmeler ve beklentilere tahsis etmiş bulunmaktayız.

Tek faaliyet alanımız SAĞLIKTA KALİTE VE VERİMLİLİK

Kalite bizimle daha kolay ve keyifli…

AKCE AŞ Bir Teknopark Firmasıdır

AKCE AŞ Ondokuz Mayıs Üniversitesi Samsum Teknopark’da arge faaliyetlerini sürdürmektedir. Bir Teknopark firması olmak, aralıksız arge yapmayı, gelişmecilik ve süreklilik gerektiren bir işbirliğidir.

ARGE planı Teknopark yönetimine yıllık olarak sunulur, aylık periyotlarla yapılan çalışmalar rapor edilir.

Gelişmelere Açık Yapı

Sağlıkta Kalite Sistemi’ndeki hızlı gelişmeleri ilgili kongre, toplantı ve güncel mevzuatı yakınen takip ederek kazanımlarımızı paydaş hastanelerimizle anında paylaşarak hastanelerimiz arasında bir Kalite Kardeşliği ağı kurmaktayız.